Gaidot Latvijas simtgadi

Gaidot Latvijas simtgadi

Latvijas simt gadu jubilejas gaidās mēs rosāmies un plānojam grandiozas svinības, taču šis ir arī laiks, lai izvirzītu pašiem sev jaunus mērķus un vienotos, kādas vērtības mēs paņemsim līdzi savas valsts nākamajā simtgadē. Tikai mūsu vēlme būt par daļu no šīs zemes un tautas, gribēšana darboties visiem kopā ļaus Latvijai pastāvēt un attīstīties kā jēgpilnai valstij arī nākamos simt gadus. Simtgade (PDF)


Ko vēlēsim sev, tautai un valstij šogad?

Ko vēlēsim sev, tautai un valstij šogad?

Šogad atzīmējam Latvijas valsts 98. dzimšanas dienu, sperot soli tuvāk tās simtgadei 2018. gada 18. novembrī. Lielās jubilejas tuvošanās liek mums rosīties un plānot grandiozas svinības, kā arī nospraust sev, savai tautai un valstij jaunus mērķus, pārskatīt savas vērtības un prioritātes, ko paņemt līdzi nākamajā simtgadē.


Identitāte kā spēka avots

Identitāte kā spēka avots

“Identitāte ir radošuma un ražīguma pamats. Un nav tāda cilvēka, kuram nebūtu radošā dzirkstele.” Tā teikusi Latvijas eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga, kura vairāk nekā 50 savas dzīves gadus ir pavadījusi sešās dažādās valstīs un trijos dažādos kontinentos.


Infografika

Infografika

Patriotu nedēļa - ko svinam un kas jāzina.


Lāčplēša diena jeb kā piedzima Latvijas varoņi

Lāčplēša diena jeb kā piedzima Latvijas varoņi

Patriotu nedēļu Latvijā aizsāk Lāčplēša dienai veltītie piemiņas pasākumi, bet noslēdz pacilājošas valsts dzimšanas dienas svinības. Pirmos godinām Latvijas brīvības cīņās kritušos karavīrus un tad līksmi atzīmējam savas valsts dibināšanu. Bet vēsturiskie notikumi, kas norisinājās gandrīz pirms gadsimta, rindojās apgrieztā secībā, iespējams, lai atgādinātu — par savu valsti ir jābūt modriem katru dienu.


Sarkan-balt-sarkanā lentīte – Patriotu nedēļas simbols

Sarkan-balt-sarkanā lentīte – Patriotu nedēļas simbols

Dabā novembris ir gada tumšākais un drūmākais mēnesis, bet Latvijas valstij un tās cilvēkiem tas ir gaišas atceres un priecīgu svētku laiks. Staro Rīga un Latvija, staro cilvēki un viņu iedegtās svecītes, jo klāt ir Patriotu nedēļa.