#ActBalticWayThe Baltic Way was a protest flashmob that happened in 23 August 1989, one of the biggest the world has ever seen. The idea was to open world’s eyes to the ugly truth – The Baltic states were occupied after an evil secret pact between soviet Russia and the Nazi Germany. The ~670 km long live human chain was the peak in a series of manifestations during the Awakening or Independence Movement of the Baltic states (1988-1991) who sought to regain their sovereignty.

Today we offer you a short film that encourages us to evaluate how the Baltic Way works today - in politics, in everyday life, in relationships and elsewhere.


Valoda: English
Gads: 2019

Celebrating FreedomVideo angļu valodā par Brīvības pieminekli. Brīvības pieminekļa stāsts sniedz ieskatu Latvijas vēsturē un latviešu tautas brīvības cīņās. Video pieprasījumu lūgums sūtīt uz info@li.lv.


Valoda: Angļu valoda
Gads: 2018

Latvia - celebrating 100Stāsts par mūsu kopīgo spēka avotu un atgadinājums, ka mēs esam demokrātiska sabiedrība ar dziļām saknēm un stipru valstsgribu. Video pieejams augstā izšķirtspējā, arī ar subtitriem franču, spāņu, vācu, krievu, arābu un igauņu valodās. Video pieprasījumu lūgums sūtīt uz info@li.lv.


Valoda: Angļu valoda
Gads: 2018

Happy Centenery, dear FinnsLatviešu tautas sveiciena neparastais ceļojums pa Baltijas ceļa maršrutu Somijai valsts simtgadē. Video pieejams augstā izšķirtspējā elektroniskā formātā, sūtot pieprasījumu uz info@li.lv.


Valoda: Angļu valoda
Gads: 2017

Happy Centenery, dear LithuaniansLatviešu tautas sveiciena neparastais ceļojums pa Baltijas ceļa maršrutu Lietuvai valsts simtgadē. Video pieejams augstā izšķirtspējā elektroniskā formātā, sūtot pieprasījumu uz info@li.lv.


Valoda: Angļu valoda
Gads: 2017

Happy Centenery, dear EstoniansLatviešu tautas sveiciena neparastais ceļojums pa Baltijas ceļa maršrutu Igaunijai valsts simtgadē. Video pieejams augstā izšķirtspējā elektroniskā formātā, sūtot pieprasījumu uz info@li.lv.


Valoda: Angļu valoda
Gads: 2017

Latvia - Get to Know It!Video ir kā Latvijas vizītkarte, kas popularizē zemi, kur dzīvo unikāli un talantīgi cilvēki, kā arī stāsta par Latvijas dabas un kultūras īpatnībām. Plūstoši apvienojot dažādus aspektus par mūsu valsti, gūstam ieskatu, kas veido Latviju tādu, kādu vēlamies to prezentēt ārvalstīs. Video pieejams augstā izšķirtspējā elektroniskā formātā, sūtot pieprasījumu uz info@li.lv.


Valoda: angļu
Gads: 2015

Latvija – valsts, kas var lepoties!Sadarbībā ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariātu veidotais video uzsver, ka latvieši var lepoties ar zaļiem mežiem, bagātīgu kultūru un talantīgiem cilvēkiem, taču tā ir tikai maza daļiņa no stāsta par to, kas īsti ir Latvija. Video pieejams augstā izšķirtspējā elektroniskā formātā, sūtot pieprasījumu uz info@li.lv.


Valoda: angļu
Gads: 2014

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības PadomēGandrīz trīs minūšu garais video radīts sadarbībā ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariātu, lai popularizētu un stāstītu par Latviju kā zemi, kur dzīvo unikāla, atvērta, radoša, čakla un uzticama tauta. Video pieejams augstā izšķirtspējā elektroniskā formātā, sūtot pieprasījumu uz info@li.lv.


Valoda: angļu, franču, vācu
Gads: 2014

Vispārējo Latviešu Dziesmu un Deju svētku tradīcijaSadarbībā ar LTV radītais video klips par Vispārējo Latviešu Dziesmu un Deju svētku tradīciju sniedz informāciju ārvalstu auditorijai par svētku unikalitāti un nozīmi kultūras mantojumā ne vien Latvijā, bet arī pasaulē, vienlaikus radot interesi par to uzzināt vairāk. Video pieejams augstā izšķirtspējā elektroniskā un DVD formātā, sūtot pieprasījumu uz info@li.lv.


Valoda: angļu
Gads: 2013