Fotogalerija

Foto Galerija ir augstas kvalitātes un izšķirtspējas fotogrāfiju krātuve, kurā iekļauti Latviju atainojoši fotoattēli. Šie fotoattēli var tikt brīvi izmantoti ar mērķi popularizēt Latviju ārvalstīs vai starptautiskos pasākumos Latvijā. Fotoattēli ir pieejami:

  • Ārvalstu medijiem;
  • Latvijas un ārvalstu vēstniecībām;
  • Latvijas valsts un pašvaldību institūcijām;
  • starptautiskiem, nekomerciāliem un Latviju popularizējošiem pasākumiem (t.sk., publikācijas, izstādes, konferences, mediju pārraides, raksti Internetā u.c.)

Informatīvie materiāli kā, piemēram, atsevišķu uzņēmumu gada pārskati vai cita uzņēmuma informācija netiek uzskatīta par Latvijas popularizēšanu. Fotoattēlus nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem kāda uzņēmuma, produkta vai pakalpojuma reklamēšanai, t.sk. tūrisma firmu reklāmās vai to informatīvajos materiālos. Produktu un pakalpojumu reklāmas, kurās tiek iekļauti fotoattēli, netiek uzskatīti par Latvijas popularizēšanu. Fotoattēlus nedrīkst pārveidot, apstrādāt vai nodot trešajām personām bez Latvijas Institūta piekrišanas.

 

NB! Publicējot fotoattēlus, obligāti jānorāda autorība – konkrētā fotoattēla autors (©Foto: vārds, uzvārds).

 

Noteikumu neievērošana tiks uzskatīta par autortiesību un īpašuma tiesību pārkāpumu. Atkarībā no autortiesību pārkāpuma rakstura un tā sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības. Fotoattēlu izmantošana citos nolūkos jāsaskaņo ar Latvijas Institūtu, rakstot uz e-pastu info@li.lv


Pasūtījumu var veikt Latvijas galerijā šeit, atverot konkrēto fotogrāfiju un aizpildot pieprasījuma anketu.