Latvijas Institūts (LI) pirmdien, 26. septembrī rīkos diskusiju “Vai man atgriezties?” Daugavpils vidusskolēniem, kurā aicinās jauniešus uz sarunu par perspektīvām Latvijā. Tās mērķis ir nostiprināt jauniešos piederības sajūtu savai valstij un mudināt viņus apsvērt iespējas savu dzīvi un karjeru saistīt ar Latviju.

Diskusiju vadīs Laura Bulmane no Latvijas Samariešu apvienības, kura līdzīgus pasākumus ir vadījusi arī citviet Eiropā. Tajā piedalīsies apmēram 60 Daugavpils Valsts ģimnāzijas, J. Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzijas un Daugavpils Krievu liceja pēdējo klašu skolēni.

Daugavpils apmeklējuma laikā LI direktore Aiva Rozenberga tiksies arī ar Marka Rotko mākslas centra pārstāvjiem, Daugavpils Universitātes rektoru un studentiem, kā arī vietējo mediju pārstāvjiem. Daugavpils Universitātē viņa kopā ar kolēģi vadīs “Latvijas stāstu darbnīcu”, kuras mērķis ir piedāvāt vienotus vēstījumus par Latviju tiem studentiem, kas dodas studēt uz ārzemēm apmaiņas programmās.

 

Mediju ievērībai: Darbnīca “Vai man atgriezties?” notiks pirmdien, 26. septembrī pulksten 14:20 Daugavpils Valsts ģimnāzijā. 

 

© Foto: Daugavpils TIC